DARMOWA Wysyłka wszystkich dostaw powyżej 25 PLN i Już zawsze taka będzie!

Bezproblemowe, trwale gładkie golenie

Wreszcie... golenie, na które zasługujesz

Wypróbuj dzisiaj

Pierwsza nagroda w Wielkiej Brytanii — Zwycięska maszynka do golenia dla kobiet

Pożegnaj tępe ostrza i podrażnienia skóry dzięki naszym najwyższej jakości produktom w przystępnych cenach. Nasze cienkie ostrza z diamentową powłoką zapewniają, że maszynka do golenia pozostaje ostra podczas całego golenia, z dodatkiem kojącego paska witaminy E, który pomaga ostrzu bez wysiłku przesuwać się po skórze. Przez lata ostrza męskie były lepsze od kobiecych, już nie. Nasze ostrza wykonane są z najlepszej jakości materiałów, więc nie musisz zadowalać się mniejszą ilością.

Jak to działa?

Spersonalizuj

Spraw, aby była Twoja, poprzez umieszczenie na rączce do 12 znaków

Elastyczna Dostawa

Wybierz częstotliwość dostaw, abyśmy mogli dostarczyć żyletki prosto pod Twoje drzwi

Brak zobowiązań

Masz kontrolę — w każdej chwili możesz wstrzymać, pominąć lub anulować

Pierwsze kroki

Dopasowany do Ciebie.

Zrobiliśmy tak łatwo, jak to możliwe, aby wprowadzić zmiany w swoich planach. Rozpocznij subskrypcję maszynki do golenia już dziś i zdecyduj, czy będziesz otrzymywać dostawy co 1 lub 2 miesiące, w zależności od tego, jak często się golisz. Mając pełną kontrolę i bez zobowiązań, możesz łatwo wstrzymać, pominąć lub anulować w dowolnym momencie. Bez dramatu, po prostu zakupy bez tarcia.

Zrównoważony rozwój

Dołączając do klubu, zrobisz krok, by powiedzieć „nie” jednorazowemu plastikowi i „tak” bardziej zrównoważonemu życiu. Ograniczamy opakowania do minimum i używamy zrównoważonych materiałów, gdzie tylko możemy. Jesteśmy również dumni, że posiadamy własny, wewnętrzny system recyklingu ostrzy. Po prostu zwróć nam swoje ostrza, aby mogły zostać poddane recyklingowi i gotowe do nowego życia.

#FFSBEAUTY NA INSTAGRAMIE

Nie wierzcie nam na słowo

Piękne produkty, niesamowita cena, łatwa w użyciu strona

Heidi

"Produkty są piękne i niesamowitej jakości - otrzymałam rączkę do maszynki premium i posiada ona niesamowity uchwyt! Jest lekka i łatwa w użyciu. Nawet się jeszcze nie zaciąłam, jak to zwykle robię! Zamówiłam również balsam do golenia i łagodzący balsam po goleniu i na pewno dodam je do mojego zwykłego zamówienia! Nie potrafię nawet opisać jak bardzo FFS zmienił moje poglądy, dotyczące golenia..."

Pierwszy miesiąc przyszedł bardzo szybko!

Islab11

"Pierwszy miesiąc przyszedł bardzo szybko! Dostarczono mi wiele ekologicznych produktów, co pozwala mi zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego miesiąca. Golenie było super gładkie, a rączka maszynki jest piękna. Cały proces jest bardzo prosty i łatwy do przeprowadzenia. Z możliwością dodania dodatków do miesięcznej subskrypcji, jeśli sobie tego życzysz."

FFS Beauty jest po prostu fantastyczne…

Jodi

"Nasze gospodarstwo domowe korzysta z FFS. Zwykle nie zostawiam tak wielu recenzji, z wyjątkiem tych produktów, które naprawdę popieram. Nie potrafię polecić FFS wystarczająco... Opakowania nadające się do recyklingu, usługa recyklingu głowic golących, przystępna cena, jakość uchwytu, usługa grawerowania! Głowice golące działają przez długi czas i sprawiają, że moje nogi są jak szkło - są one również doskonałe do innych delikatnych obszarów!"

Nie kupiłabym teraz niczego innego

Danyel

"Przyniosłam maszynki 4 dla mnie i moich córek, wszystkie spersonalizowane, a subskrypcje na ostrza oznaczają, że się nam nie skończą - ostatnio wypróbowałyśmy opaleniznę i bardzo nam się spodobała, ładnie pachnie. Nie kupiłabym teraz innych maszynek, a balsam po goleniu pachnie bosko."