DARMOWA Wysyłka wszystkich dostaw powyżej 25 PLN i Już zawsze taka będzie!

Nowa era zrównoważone męskie golenie od zdobywającej nagrody firmy FFS

BRZYTWY I MASZYNKI DO GOLENIA

MASZYNKa Z FSS
1
Wybierz swój plan
2
Wybierz swoją częstotliwość
3
Do Kasy

NAJOSTRZEJSZE MASZYNKI DO GOLENIA Z DOSTAWĄ POD DRZWI

Wierzymy zarówno w styl, jak i treść, ale to nie powinno kosztować majątku (dosłownie). Dlatego też z pasją dążymy dlatego, aby golenie było tak proste i zrównoważone, jak to tylko możliwe. Teraz przyszedł czas, aby porzucić jednorazowe maszynki i zastąpić je goleniem najwyższej jakości, na które zasługujesz.

Zapisz Się Już Teraz

Wygodna SubskrypcjaSpersonalizuj swoją maszynkę do golenia

Dopasuj go do siebie, dodaj do dwunastu znaków na uchwycieZawsze darmowa dostawa

Wybierz częstotliwość dostaw, abyśmy mogli dostarczyć żyletki prosto pod Twoje drzwiBrak zobowiązań

Panujesz nad sytuacją - wstrzymaj, pomiń lub anuluj w dowolnym momencie

Wybór maszynki do golenia jest "Nieistotnie istotny!".

Zadbaj o komfortowe golenie! Sprawdź naszą ofertę maszynek do golenia na żyletki. Dobra tradycyjna maszynka do golenia to wizytówka świadcząca o dbałości o wygląd i komfort własnej skóry. Dobre maszynki do golenia na mokro zapewniają bardzo gładkie golenie i przy doborze odpowiednich kosmetyków powodują najmniej podrażnień.

Opinie

Naprawdę dobrej jakości produkty oraz doskonała obsługa klienta. Serdecznie polecam.

Michał Raczyk

Właśnie otrzymałem swoją, dostarczono ją do mnie wczoraj i użyłem jej dzisiaj, nie będę kłamał jest tak ładna, jest naprawdę dobrej jakości i zdecydowanie powiedziałbym, że było warto, Cieszę się, że nie będę miał do czynienia z dramatem, próbując znaleźć ostrza zamienne w moim lokalnym supermarkecie lub aptece...

H. Waygood

Używam produktów marki FFS od lat i również uwielbiam jakość ich maszynek. Bardzo podoba mi się fakt, że można zmienić częstotliwość dostaw, a także to, że można również jednorazowo kupić krem do golenia itp. Niedawno się przeprowadziłem i nie zmieniłem adresu, a Nikki z działu obsługi klienta wysłała mi maila i załatwiła sprawę! Uwielbiam to

R. Rhian

Jakość klasy premium

Pomachaj na pożegnanie tępym ostrzom i podrażnieniom skóry, korzystając z naszych produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Nasze precyzyjne, ostre, pokryte tytanem ostrza, są optymalnie rozmieszczone dla golenia twarzy, a precyzyjny trymer AccuBlade umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc. Zaprojektowane w Niemczech, wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nie musisz już zadowalać się gorszymi rezultatami.

FAQ

Jak to Działa

W Twoim pierwszym pudełku, przesyłamy metalową rączkę i wysokiej jakości ostrza 8, następnie 28 dni później osiem zapasowych ostrzy, poprzez skrzynkę na listy. Kolejne dostawy, odbywają się z wybraną przez Ciebie częstotliwością, zależną od tego, jak często się golisz.

Jakie Korzyści Płyną z Abonamentu na Golenie

Otrzymasz nasze doskonałe, ostre ostrza niemieckiej inżynierii prosto do swojej drzwi z bezpłatną dostawą zbliżeniową, bez konieczności robienia niczego.

Ile to Kosztuje?

Za £9.95 miesięcznie, będziemy dostarczać najwyższej jakości ostrza pod Twoje drzwi, wszystko z częstotliwością, która Ci odpowiada, bez żadnych zobowiązań.

Jak mogę wstrzymać swoją subskrypcję?

Możesz wstrzymać subskrypcję na okres do trzech miesięcy na swoim koncie. Kliknij na ''Harmonogram Dostaw'', a następnie obok każdego produktu kliknij na ''Pomiń'' i wybierz datę, do której chciałbyś wstrzymać subskrypcję.

Jak mogę anulować swoją subskrypcję?

Aby anulować swoją subskrypcję, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: cancel@ffs.co.uk. Prosimy podać adres e-mail do swojej subskrypcji
i pełne imię i nazwisko, abyśmy mogli znaleźć swoje konto. Chcielibyśmy również usłyszeć wszelkie opinie, które posiadasz na temat naszych produktów zawartych w Twoim e-mailu. Otrzymasz potwierdzenie od naszego zespołu, gdy Twoja subskrypcja zostanie pomyślnie anulowana.