DARMOWA Wysyłka wszystkich dostaw powyżej 25 PLN i Już zawsze taka będzie!

Zasady zwrotów

1.0 Te warunki

1.1 Co obejmują te warunki?. Są to warunki, na jakich dostarczamy Ci produkty, niezależnie od tego, czy są to towary, usługi czy treści cyfrowe.

1.2 Dlaczego powinieneś je przeczytać. Prosimy o uważne zapoznanie się z niniejszymi warunkami przed złożeniem do nas zamówienia. Warunki te informują Cię, kim jesteśmy, w jaki sposób dostarczymy Ci produkty, w jaki sposób Ty i my możemy zmienić lub zakończyć umowę, co zrobić w przypadku problemu i inne ważne informacje. Jeśli uważasz, że w niniejszych warunkach jest błąd lub wymagasz zmian, skontaktuj się z nami w celu omówienia.

2.0 Informacje o nas i jak się z nami skontaktować

2.1 Kim jesteśmy. Jesteśmy FFS Beauty Ltd., działającą pod nazwą „FFS Beauty Ltd” zarejestrowaną w Anglii i Walii. Numer rejestracyjny naszej firmy to 09390238, a nasza siedziba znajduje się pod adresem FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU. Nasz zarejestrowany numer VAT to 216137728.

2.2 Jak się z nami skontaktować. Możesz skontaktować się z nami, dzwoniąc do naszego zespołu Customer Experience pod numer 01543 648044 lub pisząc do nas na info@ffs.co.uk oraz FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.

2.3 Jak możemy się z Tobą skontaktować. Jeśli będziemy musieli się z Tobą skontaktować, zrobimy to telefonicznie lub pisemnie na adres e-mail lub adres pocztowy, który podałeś nam na swoim koncie.
2.4 „Pisanie” obejmuje e-maile. Kiedy w niniejszych warunkach używamy słów „pisanie” lub „napisane”, dotyczy to również wiadomości e-mail.

3.0 Nasza umowa z Tobą

3.1 Jak przyjmiemy Twoje zamówienie?. Nasza akceptacja Twojego zamówienia nastąpi, gdy wyślemy Ci wiadomość e-mail, aby je potwierdzić i zaakceptować, w którym to momencie między Tobą a nami zostanie zawarta umowa.
3.2 Jeśli nie możemy przyjąć Twojego zamówienia. Jeśli nie będziemy mogli przyjąć Twojego zamówienia, poinformujemy Cię o tym i nie obciążymy Cię opłatą za produkt. Może to być spowodowane brakiem produktu w magazynie, nieoczekiwanymi ograniczeniami naszych zasobów, których nie mogliśmy racjonalnie zaplanować, odrzuceniem metody płatności, wykryciem błędu w cenie lub opisie produktu lub nie jesteśmy w stanie dotrzymać określonego przez Ciebie terminu dostawy.
3.3 Twój numer zamówienia. Do Twojego zamówienia przypiszemy numer zamówienia (w formie identyfikatora subskrypcji) i poinformujemy Cię, co to jest, gdy przyjmiemy Twoje zamówienie. Pomoże nam, jeśli podasz nam numer zamówienia za każdym razem, gdy skontaktujesz się z nami w sprawie swojego zamówienia.

4.0 Nasze produkty

4.1 Produkty mogą się nieznacznie różnić od ich zdjęć. Zdjęcia produktów na naszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory były jak najdokładniejsze, nie możemy zagwarantować, że wyświetlanie kolorów na urządzeniu wiernie odwzorowuje kolor produktów. Twój produkt może się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach.
4.2 Opakowanie produktu może się różnić. Opakowanie produktu może różnić się od pokazanego na zdjęciach na naszej stronie internetowej.

5.0 Twoje prawa do wprowadzania zmian 

Jeśli chcesz dokonać zmiany w zamówionym produkcie, skontaktuj się z nami. Poinformujemy Cię, czy zmiana jest możliwa. Jeśli będzie to możliwe, poinformujemy Cię o wszelkich zmianach ceny produktu, terminie dostawy lub o czymkolwiek innym, co byłoby konieczne w wyniku żądanej zmiany i poprosimy Cię o potwierdzenie, czy chcesz kontynuować zmiana. Jeżeli nie możemy dokonać zmiany lub konsekwencje wprowadzenia zmiany są dla Ciebie nie do zaakceptowania, możesz chcieć rozwiązać umowę (patrz punkt 8 – Twoje prawa do rozwiązania umowy).

6.0 Nasze prawa do wprowadzania zmian

6.1 Drobne zmiany w produktach. Możemy zmienić produkt:
6.1.1 odzwierciedlać zmiany w odpowiednich przepisach i wymaganiach regulacyjnych. Zmiany te nie będą miały wpływu na korzystanie z produktu, ale mogą mieć wpływ na rodzaj lub pochodzenie materiałów użytych do produkcji produktu; oraz
6.1.2 w celu wprowadzenia drobnych poprawek technicznych i ulepszeń, na przykład w celu poprawy procesu produkcyjnego, jakości materiałów lub doświadczenia użytkownika. Zmiany te nie wpłyną na korzystanie z produktu.
6.2 Bardziej znaczące zmiany produktów i niniejszych warunków. Ponadto czasami możemy potrzebować wprowadzić bardziej istotne zmiany w niniejszych warunkach lub produkcie, ale jeśli to zrobimy, powiadomimy Cię o tym, a Ty możesz skontaktować się z nami, aby zakończyć umowę, zanim zmiany zaczną obowiązywać i otrzymać zwrot pieniędzy za jakiekolwiek produkty zapłacone, ale nie otrzymane.

7.0 Dostarczanie produktów

7.1 Koszty dostawy. Koszty dostawy będą wyświetlane na naszej stronie internetowej.
7.2 Kiedy dostarczymy produkty. W trakcie procesu zamówienia poinformujemy Cię, kiedy dostarczymy Ci produkty. Jeśli produkty są usługami lub subskrypcjami w toku, poinformujemy Cię również podczas procesu składania zamówienia, kiedy i jak możesz rozwiązać umowę. Szczegółowe informacje dotyczące Subskrypcji w FFS Beauty można znaleźć, logując się do obszaru „Moje konto” na stronie www.ffs.co.uk i klikając łącze „Szczegóły konta”.
7.2.1 Jeśli produkty są towarami (zakupione jednorazowo). Jeśli produkty są towarami, dostarczymy je tak szybko, jak to możliwe (zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych), a w każdym razie w ciągu 30 dni od dnia, w którym przyjęliśmy Twoje zamówienie.
7.2.2 Jeśli produkty są trwającą subskrypcją na otrzymywanie towarów. Dostarczymy Ci towary zgodnie z warunkami Twojej subskrypcji do czasu rozwiązania umowy, jak opisano w punkcie 8 lub rozwiążemy umowę za pisemnym powiadomieniem, jak opisano w punkcie 10. 
7.3 Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia pozostające poza naszą kontrolą. Jeśli dostawa naszych produktów opóźni się z powodu zdarzenia, na które nie mamy wpływu, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby Cię o tym powiadomić i podejmiemy kroki w celu zminimalizowania skutków opóźnienia. Pod warunkiem, że to zrobimy, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane wydarzeniem, ale jeśli istnieje ryzyko znacznego opóźnienia, możesz skontaktować się z nami, aby zakończyć umowę i otrzymać zwrot pieniędzy za wszelkie produkty, za które zapłaciłeś, ale nie otrzymałeś w ciągu 30 dni .
7.4 Jeśli nie ma Cię w domu, gdy produkt jest dostarczany. Jeśli pod Twoim adresem nie ma nikogo, kto mógłby odebrać dostawę, a produktów nie można wysłać za pośrednictwem Twojej skrzynki pocztowej, Royal Mail zwykle zostawia Ci notatkę informującą o tym, jak zmienić kolejność dostawy (zwykle będzie to wymagać odebrania przesyłki z lokalnego biura sortowania lub zostawił paczkę sąsiadowi).
7.5 Twoje prawa, jeśli dostarczymy towary z opóźnieniem. Masz prawa, jeśli dostarczymy towar z opóźnieniem. Jeśli nie dotrzymamy terminu dostawy (obecnie 30 dni z powodu opóźnień poza naszą kontrolą w wyniku Covid-19) w przypadku jakichkolwiek towarów możesz od razu potraktować umowę jako zakończoną, jeśli ma zastosowanie którakolwiek z poniższych sytuacji:
7.5.1 odmówiliśmy dostarczenia towaru;
7.5.2 dostarczenie w terminie dostawy było niezbędne (biorąc pod uwagę wszystkie istotne okoliczności); lub
7.5.3 powiedziałeś nam, zanim przyjęliśmy Twoje zamówienie, że dostawa w terminie dostawy jest niezbędna.
7.6 Ustalenie nowego terminu dostawy. Jeśli nie chcesz od razu traktować umowy jako zakończonej lub nie masz do tego prawa zgodnie z punktem 7.5, możesz wyznaczyć nam nowy termin dostawy, który musi być rozsądny, i możesz traktować umowę na koniec, jeśli nie dotrzymamy nowego terminu.
7.7 Zakończenie umowy z powodu opóźnionej dostawy. Jeśli zdecydujesz się traktować umowę jako koniec z powodu opóźnionej dostawy zgodnie z klauzulą ​​7.5 lub klauzulą ​​7.6, możesz anulować zamówienie na dowolny z towarów lub odrzucić dostarczone towary. Jeśli chcesz, możesz odrzucić lub anulować zamówienie na niektóre z tych towarów (nie wszystkie), chyba że ich rozdzielenie znacząco obniżyłoby ich wartość. Następnie zwrócimy wszelkie kwoty, które zapłaciłeś nam za anulowane towary i ich dostawę. Jeśli towary zostały do ​​Ciebie dostarczone, musisz je zwrócić osobiście do miejsca, w którym je kupiłeś, lub odesłać do nas. Zadzwoń do naszego zespołu Customer Experience pod numer 01543 648044 lub napisz do nas na info@ffs.co.uk
7.8 Kiedy stajesz się odpowiedzialny za towary. Za produkt będący towarem odpowiadasz od momentu dostarczenia go pod wskazany przez Ciebie adres.
7.9 Kiedy jesteś właścicielem towarów. Jesteś właścicielem produktu, który jest towarem po otrzymaniu przez nas pełnej płatności.
7.10 Co się stanie, jeśli nie podasz nam wymaganych informacji?. Będziemy potrzebować od Ciebie pewnych informacji, abyśmy mogli dostarczyć Ci produkty, na przykład rodzaj produktu oraz Twoje imię i nazwisko oraz adres. Zwykle możemy pobrać te informacje z danych podanych na Twoim koncie na naszej stronie internetowej. Jeśli podasz nam niekompletne lub nieprawidłowe informacje, możemy rozwiązać umowę (i zastosowanie będzie miała klauzula 10.2) lub wprowadzić dodatkową opłatę w rozsądnej kwocie, aby zrekompensować nam wszelkie dodatkowe prace, które są wymagane w wyniku. Nie ponosimy odpowiedzialności za spóźnione dostarczenie produktów lub niedostarczenie jakiejkolwiek ich części, jeśli jest to spowodowane tym, że nie podałeś nam dokładnych informacji, których potrzebujemy, w rozsądnym czasie od momentu, gdy o to poprosimy.
7.11 Powody, dla których możemy zawiesić dostawę produktów do Ciebie. Możemy być zmuszeni zawiesić dostawę produktu do:
7.11.1 rozwiązywać problemy techniczne lub wprowadzać drobne zmiany techniczne;
7.11.2 aktualizować produkt w celu odzwierciedlenia zmian w odpowiednich przepisach i wymaganiach regulacyjnych;
7.11.3 wprowadzać zmiany w produkcie zgodnie z żądaniem lub powiadomieniem przez nas (patrz punkt 6).
7.12 Twoje prawa w przypadku zawieszenia dostaw produktów. Skontaktujemy się z Tobą z wyprzedzeniem, aby poinformować Cię, że wstrzymamy dostawę produktu, chyba że problem jest pilny lub nagły. Jeśli będziemy musieli zawiesić produkt, dostosujemy cenę tak, abyś nie płacił za produkty, gdy są zawieszone. Możesz skontaktować się z nami, aby rozwiązać umowę dotyczącą produktu, jeśli ją zawiesimy, lub powiedzieć, że zamierzamy ją zawiesić, a my zwrócimy wszelkie kwoty, które zapłaciłeś z góry za produkt w odniesieniu do okresu po rozwiązaniu umowy.
7.13 Możemy również zawiesić dostawę produktów, jeśli nie zapłacisz. Jeśli nie zapłacisz na czas lub jeśli z jakiegokolwiek powodu konto karty debetowej lub kredytowej nie może zostać obciążone, FFS Beauty Ltd. zastrzega sobie prawo do podjęcia dalszych prób obciążenia Twojej karty debetowej lub kredytowej według naszego uznania. Zgadzasz się nie pociągać nas do odpowiedzialności za opłaty bankowe (lub inne opłaty) poniesione w związku z płatnościami na Twoim koncie w wyniku tego. Jeśli płatność nadal nie zostanie dokonana w ciągu 30 dni od naszego przypomnienia, zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia Twojej Subskrypcji do czasu zapłacenia nam zaległych kwot (patrz punkt 12.5). Możemy zawiesić dostawę produktów do czasu zapłacenia nam zaległych kwot. Skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że zawieszamy dostawę produktów. Nie zawiesimy produktów, w przypadku których kwestionujesz nieopłaconą fakturę (patrz punkt 12.8). Nie pobieramy opłat za produkty w okresie, w którym są one zawieszone. Oprócz zawieszenia produktów możemy również naliczyć odsetki od zaległych płatności (patrz punkt 12.7).

8.0 Twoje prawa do rozwiązania umowy

8.1 Zawsze możesz rozwiązać umowę z nami. Twoje prawa po rozwiązaniu umowy będą zależeć od tego, co kupiłeś, czy jest z tym coś nie tak, jak działamy i kiedy zdecydujesz się rozwiązać umowę:
8.1.1 Jeśli to, co kupiłeś, jest wadliwe lub błędnie opisane, możesz mieć prawo do rozwiązania umowy (lub w celu naprawy lub wymiany produktu lub ponownego wykonania usługi lub w celu odzyskania części lub całości pieniędzy), patrz klauzula 11;
8.1.2 Jeśli chcesz rozwiązać umowę z powodu czegoś, co zrobiliśmy lub poinformowaliśmy Cię, że zamierzamy zrobić, patrz punkt 8.2;
8.1.3 Jeśli właśnie zmieniłeś zdanie na temat produktu, zobacz pkt 8.3. Możesz otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli jesteś w okresie odstąpienia od umowy, ale może to podlegać potrąceniom i będziesz musiał pokryć koszty zwrotu wszelkich towarów;
8.1.4 We wszystkich innych przypadkach (jeśli nie ponosimy winy i nie mamy prawa zmienić zdania), patrz punkt 8.6.
8.2 Zakończenie umowy z powodu czegoś, co zrobiliśmy lub zamierzamy zrobić. Jeśli wypowiadasz umowę z powodu określonego w 8.2.1 do 8.2.5 poniżej, umowa wygaśnie natychmiast, a my zwrócimy Ci pełną kwotę za wszelkie produkty, które nie zostały dostarczone, a także możesz mieć prawo do odszkodowania. Powody to:
8.2.1 poinformowaliśmy Cię o nadchodzącej zmianie produktu lub niniejszych warunków, na które nie zgadzasz się (patrz punkt 6.2);
8.2.2 poinformowaliśmy Cię o błędzie w cenie lub opisie zamówionego produktu i nie chcesz kontynuować;
8.2.3 istnieje ryzyko, że dostawa produktów może ulec znacznemu opóźnieniu z powodu zdarzeń pozostających poza naszą kontrolą;
8.2.4 wstrzymaliśmy dostawę produktów z przyczyn technicznych lub powiadomiliśmy Państwa o wstrzymaniu dostaw z przyczyn technicznych, każdorazowo na okres dłuższy niż 30 dni; lub
8.2.5 masz prawo do rozwiązania umowy z powodu czegoś, co zrobiliśmy źle (w tym z powodu opóźnienia w dostawie (patrz punkt 7.6).
8.3 Korzystanie z prawa do zmiany zdania (Regulamin umów konsumenckich 2013). W przypadku większości produktów zakupionych przez Internet masz prawo zmienić zdanie w ciągu 14 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Prawa te, wynikające z Regulaminu Umów Konsumenckich 2013, zostały szczegółowo wyjaśnione w niniejszym regulaminie.
8.4 Kiedy nie masz prawa zmienić zdania. Nie masz prawa do zmiany zdania w odniesieniu do produktów zapieczętowanych ze względów zdrowotnych lub higienicznych, które zostały rozpakowane po ich otrzymaniu.
8.5 Jak długo muszę zmienić zdanie? Masz 14 dni od dnia, w którym Ty (lub wyznaczona przez Ciebie osoba) otrzymałeś towar, chyba że:
8.5.1 Twoje towary są podzielone na kilka dostaw w różnych dniach. W takim przypadku masz 14 dni od dnia, w którym Ty (lub wyznaczona przez Ciebie osoba) otrzyma ostatnią dostawę, aby zmienić zdanie na temat towaru.
8.5.2 Twoje towary są dostarczane regularnie przez określony czas (na przykład w ramach subskrypcji). W takim przypadku masz do 14 dni od dnia, w którym Ty (lub osoba przez Ciebie wskazana) otrzymałeś pierwszą dostawę towaru.
8.6 Zakończenie umowy bez naszej winy i nie ma prawa zmienić zdania. Nawet jeśli nie ponosimy winy i nie masz prawa zmienić zdania (patrz punkt 8.1), nadal możesz rozwiązać umowę przed jej zakończeniem. Umowa dotycząca towaru zostaje zakończona z chwilą dostarczenia i opłacenia towaru. Jeśli chcesz zakończyć umowę w takich okolicznościach, po prostu skontaktuj się z nami, aby nas o tym powiadomić. Umowa kończy się dopiero po upływie 1 miesiąca kalendarzowego od dnia, w którym się z nami skontaktujesz. Zwrócimy wszelkie zaliczki, które wpłaciłeś za produkty, które nie zostaną Ci dostarczone. Na przykład, jeśli poinformujesz nas, że chcesz zakończyć umowę 4 lutego, będziemy dostarczać produkt do 3 marca. Za dostarczenie produktu do 3 marca naliczymy opłatę, a po 3 marca zwrócimy wszelkie kwoty, które wpłaciłeś z góry za dostawę produktu.

9.0 Jak zakończyć umowę z nami (w tym jeśli zmieniłeś zdanie)

9.1 Powiedz nam, że chcesz rozwiązać umowę. Wyślij e-mail do naszego zespołu Customer Experience na anulować@ffs.co.uk. Podaj swoje imię i nazwisko, adres domowy, szczegóły zamówienia oraz, jeśli to możliwe, numer telefonu i adres e-mail.
9.2 Kiedy pokryjemy koszty zwrotu. Pokryjemy koszty zwrotu:
9.2.1 jeśli produkty są wadliwe lub błędnie opisane; lub
9.2.2 jeśli wypowiadasz umowę, ponieważ poinformowaliśmy Cię o nadchodzącej zmianie produktu lub niniejszych warunków, błędzie w cenie lub opisie, opóźnieniu w dostawie z powodu zdarzeń pozostających poza naszą kontrolą lub ponieważ masz do tego prawo w wyniku czegoś, co zrobiliśmy źle. We wszystkich innych okolicznościach (w tym w przypadku skorzystania z prawa do zmiany zdania) musisz pokryć koszty zwrotu.
9.3 Jak zwrócimy Ci pieniądze?. Zwrócimy Ci cenę, którą zapłaciłeś za produkty (w tym koszty dostawy, jeśli to konieczne), za pomocą metody użytej do płatności. Możemy jednak dokonać potrąceń od ceny, jak opisano poniżej.
9.4 Potrącenia z refundacji w przypadku skorzystania z prawa do zmiany zdania. Jeśli korzystasz z prawa do zmiany zdania:
9.4.1 Możemy zmniejszyć zwrot ceny (z wyłączeniem kosztów dostawy) w celu odzwierciedlenia obniżenia wartości towarów, jeśli zostało to spowodowane przez obchodzenie się z nimi w sposób niedozwolony w sklepie. Jeśli zwrócimy Ci zapłaconą cenę, zanim będziemy mogli sprawdzić towar, a później odkryjesz, że obchodziłeś się z nim w niedopuszczalny sposób, musisz zapłacić nam odpowiednią kwotę.
9.4.2 Maksymalnym zwrotem kosztów dostawy będą koszty dostawy najtańszą oferowaną przez nas metodą dostawy. Na przykład, jeśli oferujemy dostawę produktu w ciągu 3-5 dni za jedną opłatą, ale zdecydujesz się na dostawę produktu w ciągu 24 godzin po wyższej cenie, zwrócimy tylko to, co zapłaciłbyś za tańszą opcję dostawy.
9.5 Kiedy nastąpi zwrot pieniędzy. Wszelkie należne Ci zwroty dokonamy tak szybko, jak to możliwe. Jeśli skorzystasz z prawa do zmiany zdania, zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Ciebie produkt z powrotem lub, jeśli wcześniej, w dniu, w którym dostarczysz nam dowód, że wysłałeś produkt z powrotem do nas. Aby uzyskać informacje o tym, jak zwrócić nam produkt, zobacz punkt 9.2.

10.0 Nasze prawa do rozwiązania umowy

10.1 Możemy rozwiązać umowę, jeśli ją złamiesz. Możemy rozwiązać umowę dotyczącą produktu w dowolnym momencie, pisząc do Ciebie, jeśli:
10.1.1 nie dokonujesz płatności na rzecz nas w terminie i nadal nie dokonujesz płatności w ciągu 14 dni od przypomnienia przez nas, że płatność jest należna;
10.1.2 nie przekażesz nam w rozsądnym terminie od nas o to poproszenia informacji, które są nam niezbędne do dostarczenia produktów, na przykład rodzaju produktu oraz Twojego imienia i nazwiska oraz adresu; lub
10.1.3 nie pozwalasz nam w rozsądnym czasie dostarczyć Ci produktów.
10.2 Musisz nam zrekompensować, jeśli złamiesz umowę. Jeśli zakończymy umowę w sytuacjach określonych w punkcie 10.1, zwrócimy wszelkie pieniądze, które zapłaciłeś z góry za produkty, których nie dostarczyliśmy, ale możemy potrącić lub obciążyć Cię rozsądną rekompensatą za koszty netto, które poniesiemy w wyniku Twojego zerwanie umowy.
10.3 Możemy wycofać produkt. Możemy napisać do Ciebie, aby poinformować Cię, że przestaniemy dostarczać produkt. Powiadomimy Cię co najmniej 30 dni przed wstrzymaniem dostaw produktu i zwrócimy wszelkie kwoty zapłacone z góry za produkty, które nie zostaną dostarczone.

11.0 W przypadku problemu z produktem

11.1 Jak powiedzieć nam o problemach. W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji dotyczących produktu prosimy o kontakt. Możesz zadzwonić do naszego zespołu Customer Experience pod numer 01543 648044 lub napisać do nas na info@ffs.co.uk lub FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.
11.2 Podsumowanie Twoich praw. Jesteśmy prawnie zobowiązani do dostarczania produktów zgodnych z niniejszą umową. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby zapoznać się z podsumowaniem Twoich kluczowych praw związanych z produktem. Żadne z postanowień niniejszych warunków nie wpłynie na Twoje prawa.
To jest podsumowanie Twoich kluczowych praw. Są one objęte pewnymi wyjątkami. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę internetową Citizens Advice www.adviceguide.org.uk lub zadzwoń pod numer 03454 04 05 06.
Jeśli Twoim produktem są towary, na przykład meble lub laptop, ustawa o prawach konsumenta z 2015 r. mówi, że towary muszą być zgodne z opisem, nadające się do celu i zadowalającej jakości. W ciągu przewidywanego okresu użytkowania produktu Twoje prawa uprawniają Cię do:
Do 30 dni: jeśli towar jest wadliwy, możesz otrzymać natychmiastowy zwrot pieniędzy.
Do sześciu miesięcy: jeśli Twój towar nie może zostać naprawiony lub wymieniony, w większości przypadków masz prawo do pełnego zwrotu pieniędzy.
Do sześciu lat: jeśli twoje towary nie starczą na rozsądny czas, możesz mieć prawo do zwrotu pieniędzy.
11.3 Twój obowiązek zwrotu odrzuconych produktów. Jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw do odrzucenia produktów, musisz albo zwrócić je osobiście do miejsca, w którym je kupiłeś, albo odesłać do nas. Nie pokryjemy kosztów przesyłki. Zadzwoń do naszego zespołu Customer Experience pod numer 01543 648044 lub napisz do nas na info@ffs.co.uk o etykietę zwrotną.

12.0 Cena i płatność

12.1 Definicje. „Data Wstępnej Subskrypcji” to data pierwszej wpłaty za Subskrypcję. Subskrypcja miesięczna wymaga płatności na rzecz FFS Beauty co 30 dni po „Dacie Wstępnej Subskrypcji”.
12.2 Gdzie znaleźć cenę produktu. Cena produktu (zawiera podatek VAT) będzie ceną wskazaną na stronach zamówienia podczas składania zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby cena produktu, który został Państwu zalecony, była prawidłowa. Jednak proszę zapoznać się z punktem 12.4, aby dowiedzieć się, co się stanie, jeśli wykryjemy błąd w cenie zamówionego produktu. W dowolnym momencie po Początkowej Dacie Subskrypcji masz prawo zmienić swój profil płatności w obszarze „Moje konto” na naszej stronie. Szczegóły dotyczące terminu kolejnej płatności znajdziesz na głównej stronie „Moje konto”.
12.3 Przekażemy zmiany stawki VAT. Jeśli stawka VAT ulegnie zmianie między datą zamówienia a datą dostarczenia przez nas produktu, dostosujemy stawkę VAT, którą zapłaciłeś, chyba że zapłaciłeś już za produkt w całości przed wejściem w życie zmiany stawki VAT.
12.4 Co się stanie, jeśli otrzymamy niewłaściwą cenę?. Zawsze może się zdarzyć, że pomimo naszych starań, niektóre ze sprzedawanych przez nas produktów mogą być niewłaściwie wycenione. Zwykle sprawdzamy ceny przed przyjęciem zamówienia, aby w przypadku, gdy prawidłowa cena produktu w dniu zamówienia jest niższa niż podana przez nas cena w dniu zamówienia, naliczymy niższą kwotę. Jeśli prawidłowa cena produktu w dniu zamówienia jest wyższa niż podana, skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania instrukcji, zanim przyjmiemy Twoje zamówienie. Jeśli przyjmiemy i przetworzymy Twoje zamówienie, w którym błąd w cenie jest oczywisty i nie można go pomylić i mógł zostać przez Ciebie uznany za błędną wycenę, możemy rozwiązać umowę, zwrócić Ci zapłacone kwoty i zażądać zwrotu wszelkich dostarczonych Ci towarów .
12.5 Kiedy musisz zapłacić i jak musisz zapłacić. Wszystkie Płatności będą dokonywane Kartą Kredytową lub Debetową. Wszystkie sprzedaże i płatności będą dokonywane w funtach szterlingach. Płatności są przetwarzane przez „agenta przetwarzania będącego stroną trzecią”, do którego odnosi się niniejszy Regulamin Warunki płatności w paski. Musisz zapłacić za produkty, zanim je wyślemy. Przyjmujesz do wiadomości, że dopóki nie otrzymamy potwierdzenia od naszego zewnętrznego agenta ds. przetwarzania, płatność nie zostanie prawidłowo dokonana, a zamówienie nie zostanie wysłane. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że „zewnętrzny agent przetwarzania” ma prawidłowe i ważne szczegóły płatności przez cały okres subskrypcji.
12.6 Możemy zmienić nasze ceny. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany opłat za dowolne usługi w dowolnym momencie. Zgadzamy się powiadomić Cię co najmniej 30 (trzydzieści) dni przed każdą zmianą opłat. Jeśli nie zgadzasz się na takie zmiany opłat, masz prawo do wypowiedzenia Subskrypcji.
12.7 Co zrobić, jeśli uważasz, że faktura jest błędna?. Jeśli uważasz, że faktura jest nieprawidłowa, skontaktuj się z nami niezwłocznie, aby nas o tym powiadomić. Nie będziesz musiał płacić żadnych odsetek, dopóki spór nie zostanie rozstrzygnięty. Po rozwiązaniu sporu naliczymy odsetki od prawidłowo zafakturowanych kwot od pierwotnego terminu płatności.

13.0 Nasza odpowiedzialność za poniesione przez Ciebie straty lub szkody

13.1 Jesteśmy odpowiedzialni wobec Ciebie za przewidywalne straty i szkody spowodowane przez nas. Jeśli nie zastosujemy się do niniejszych warunków, ponosimy odpowiedzialność za poniesione przez Państwa straty lub szkody, które są przewidywalnym skutkiem zerwania przez nas niniejszej umowy lub braku należytej staranności i umiejętności, ale nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, które są nie do przewidzenia. Strata lub szkoda jest przewidywalna, jeśli jest oczywiste, że tak się stanie lub jeśli w momencie zawierania umowy zarówno my, jak i Ty wiedzieliśmy, że może się to zdarzyć, na przykład, jeśli omówiłeś to z nami podczas procesu sprzedaży.
13.2 Nie wyłączamy ani nie ograniczamy w żaden sposób naszej odpowiedzialności wobec Ciebie, jeśli byłoby to niezgodne z prawem. Obejmuje to odpowiedzialność za śmierć lub obrażenia ciała spowodowane naszym zaniedbaniem lub zaniedbaniem naszych pracowników, agentów lub podwykonawców; za oszustwo lub oszukańcze wprowadzenie w błąd; za naruszenie Twoich praw w odniesieniu do produktów, jak podsumowano w punkcie 11.2; oraz w przypadku wadliwych produktów zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów z 1987 r.
13.3 Nie ponosimy odpowiedzialności za straty biznesowe. Dostarczamy produkty wyłącznie do użytku domowego i prywatnego. Jeśli korzystasz z produktów w celach komercyjnych, biznesowych lub odsprzedaży, nie będziemy ponosić wobec Ciebie żadnej odpowiedzialności za utratę zysków, utratę działalności, przerwy w działalności lub utratę możliwości biznesowych.

14.0 Jak możemy wykorzystywać Twoje dane osobowe Będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe wyłącznie w sposób określony w naszym Polityka prywatności.

15.0 Inne ważne terminy

15.1 Możemy przenieść niniejszą umowę na kogoś innego. Możemy przenieść nasze prawa i obowiązki wynikające z niniejszych warunków na inną organizację. Skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, czy planujemy to zrobić. Jeśli nie będziesz zadowolony z przelewu, możesz skontaktować się z nami w celu rozwiązania umowy w ciągu 14 dni od daty poinformowania Cię o tym, a my zwrócimy Ci wszelkie płatności dokonane z góry za niedostarczone produkty.
15.2 Potrzebujesz naszej zgody, aby przenieść swoje prawa na kogoś innego. Możesz przenieść swoje prawa lub obowiązki wynikające z niniejszych warunków na inną osobę tylko wtedy, gdy wyrazimy na to zgodę na piśmie.
15.3 Nikt inny nie ma żadnych praw wynikających z niniejszej umowy. Ta umowa jest między Tobą a nami. Żadna inna osoba nie ma żadnych praw do egzekwowania któregokolwiek z jej warunków.
15.4 Jeśli sąd uzna część niniejszej umowy za nielegalną, reszta pozostanie w mocy. Każdy z paragrafów niniejszych warunków działa oddzielnie. Jeżeli jakikolwiek sąd lub właściwy organ uzna, że ​​którekolwiek z nich są niezgodne z prawem, pozostałe paragrafy pozostaną w pełnej mocy.
15.5 Nawet jeśli zwlekamy z wyegzekwowaniem tej umowy, nadal możemy ją wyegzekwować później. Jeśli nie będziemy nalegać natychmiast, abyś zrobił coś, do czego jesteś zobowiązany zgodnie z niniejszymi warunkami, lub jeśli opóźnimy podjęcie kroków przeciwko Tobie w związku z Twoim złamaniem niniejszej umowy, nie oznacza to, że nie musisz robić tych rzeczy i nie uniemożliwi nam to podjęcia kroków przeciwko Tobie w późniejszym terminie. Na przykład, jeśli przegapisz płatność i nie będziemy Cię ścigać, ale nadal będziemy dostarczać produkty, nadal możemy wymagać od Ciebie dokonania płatności w późniejszym terminie.
15.6 Jakie przepisy mają zastosowanie do niniejszej umowy i gdzie możesz wszcząć postępowanie sądowe?. Niniejsze warunki podlegają prawu angielskiemu i możesz wszcząć postępowanie sądowe w odniesieniu do produktów w sądach angielskich. Jeśli mieszkasz w Szkocji, możesz wszcząć postępowanie sądowe w odniesieniu do produktów w sądzie szkockim lub angielskim. Jeśli mieszkasz w Irlandii Północnej, możesz wszcząć postępowanie sądowe w odniesieniu do produktów w sądzie północnoirlandzkim lub angielskim.