DARMOWA Wysyłka wszystkich dostaw powyżej 25 PLN i Już zawsze taka będzie!

Wysyłka

Wszystkie nasze skrzynki abonamentowe pasują do większości standardowych skrzynek na listy. Wszystko wysyłamy za pośrednictwem lokalnego przewoźnika pocztowego, a realizacja zamówień może potrwać 7-10 dni roboczych ze względu na bieżące wydarzenia na świecie.

Zapewniamy, że śledzimy wszystkie nasze dostawy.

Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymasz zamówienia w ciągu siedmiu dni roboczych, napisz do nas na adres info@ffs.co.uk, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Wszystkie przesyłki cykliczne o wartości powyżej 25 GBP kwalifikują się do bezpłatnej dostawy. Każda wartość poniżej 25 GBP zostanie obciążona opłatą w wysokości 2.20 GBP za dostawy na terenie Wielkiej Brytanii, ale będzie wyższa w innych regionach.

Zwroty

Jesteśmy przekonani, że pokochasz swoją nową maszynkę do golenia FFS, jednak jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktem i subskrypcją, napisz do nas na adres info@ffs.co.uk. Ponieważ oferujemy bezpłatną dostawę, niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować bezpłatnej usługi zwrotu, chyba że Twój produkt jest wadliwy.

Wszystkie produkty należy odesłać na poniższy adres wraz z numerem potwierdzenia zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z usługi przesyłki poleconej, ponieważ utracone przedmioty nie podlegają zwrotowi.

FFS Beauty Ltd, Unit 8, Heritage Park, Hayes Way, Cannock, WS11 7LT.